O NAS

Zabezpieczenia powierzchni betonowych, posadzki z żywicy, zabezpieczenia antykorozyjne powierzchni betonowych

Nasze realizacje

N

Zabezpieczenia antykorozyjne

Wiadukt al. Jerozolimskie Warszawa
N

Antykorozja, żywice

Trasa ekspresowa S8
N

Posadzki przemysłowe

Ambasada Niemiec, Warszawa

Kilka słów o firmie

Firma została założona w maju 1996 roku w Warszawie. Początki działalności to wykonawstwo przygotowania podłoży pod posadzki epoksydowe w technologii bezpyłowego śrutowania, frezowania oraz podwykonawstwo przy realizacji posadzek przemysłowych z żywic syntetycznych. Wykonawstwo posadzek przemysłowych realizowane było jako podstawowa działalność do 2006 roku.Od 2007 roku rozszerzyliśmy zakres prac o wykonawstwo zabezpieczeń antykorozyjnych powierzchni betonowych oraz wykonanie izolacji nawierzchni chodników i kap chodnikowych na obiektach mostowych i wiaduktach w technologii żywic syntetycznych.

Prowadzimy prace w zakresie przygotowania podłoży: piaskowania, śrutowania, frezowania, szlifowania i hyrdomonitoringu.Nasze prace wykonujemy na bazie materiałów i technologii wiodących europejskich producentów żywic syntetycznych jakimi są: SIKA GMBH, STO – ISPO GMBH, FLOWCRETE.

Współpracę prowadzimy z liderami polskiego rynku w branży budowlano – mostowej, a mianowicie: STRABAG SP. Z O.O., BUDIMEX S.A., INTERCOR SP. Z O.O., PORR S.A., MOSTY WARSZAWA S.K., UNIBEP S.A., DOMOST SP. Z O.O., IMB PODBESKIDZIE S.A., MODZELEWSKI & RODEK SP.  Z O.O.

9

Proces przygotowania podłoża pod posadzki z żywic chemoutwardzalnych

9

Wykonywanie posadzek przemysłowych z żywic syntetycznych

9

Proces końcowy wykonawstwa posadzek - warstwa główna zamykająca

DOŚWIADCZENIA

zrealizowanych projektów

Certyfikaty

Skontaktuj się z Nami

FLOOR – SYSTEM Sławomir Leduchowski

Michałówek 9C, 05-462 Wiązowna

+48 601 21 87 30

info@floorsystem.pl

rachunek bankowy

Bank Zachodni WBK S.A. 41 o/Warszawa
nr 82 1090 1753 0000 0001 0910 3732
Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD info@floorsystem.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.